HUSKY CZ s.r.o. (Teplice)

Vybavení pro outdoor

Naše společnost dodává na trh outdoorové oblečení a turistické, campingové, cyklistické a lyžařské vybavení. Klademe důraz na originalitu a kvalitu zpracování našich výrobků, jejich design a vhodný materiál. U nás si vyberete stany, spacáky, batohy a další zboží určené pro pobyt v přírodě.

  • Krupská 10/15
  • Teplice
  • 415 01
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Pánské oblečení Dámské oblečení


Pro koho jsou určeny výrobky HUSKY

Společnost HUSKY jsme založili v roce 1997. Od té doby vyrábíme a dodáváme na trh campingové vybavení, turistické batohy, spací pytle a outdoorové oblečení. Základem naší produkce je vývoj a design. Od počátku jsme kladli důraz na originalitu a vysokou úroveň zpracování výrobků. Samozřejmostí je pečlivá selekce kvalitních materiálů. Zaměřujeme se především na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas v přírodě. Nikdy nebylo naší ambicí ani cílem stát se masově rozšířenou značkou. Namísto toho se snažíme oslovit poměrně jasně definovanou skupinu zákazníků – příznivce outdooru, campingu, lyžování, hor a turistiky.

Rodinný stan i vybavení na extrémní horskou výpravu

Naše produkce je založena na čtyřech základních kategoriích: stany, batohy, spací pytle a sportovní oblečení. Tyto produktové řady dále dělíme do podskupin dle toho, pro jaké aktivity jsou určeny. Pořídit si u nás můžete klasické campingové stany, rodinné stany, rybářské stany či stany vyrobené pro náročné horské výpravy. Nabízíme nejen turistické a expediční batohy, ale také školní batohy a batohy se speciálním určením – na notebooky, in-line brusle a cyklistiku. Mezi spacími pytli naleznete lehké cyklistické i tradiční campingové modely. Dodáváme i varianty extrém, určené pro pobyt v mrazech kolem 30 stupňů pod nulou.

Pořiďte si turistické, cyklistické i lyžařské vybavení

Od roku 1999 nabízíme také dámský, pánský a dětský sportovní textil. Vyberte si u nás ze široké nabídky outdoorového oblečení pro aktivní trávení volného času v přírodě, na horách i ve městě. K dispozici jsou bundy, kalhoty, košile, mikiny, trička, vesty i spodní prádlo. Vyrábíme a prodáváme oblečení určené pro lyžaře, snowboardisty, horolezce i vyznavače extrémních sportů. Spokojeni budou i klasičtí turisté, kteří kladou při výběru svého vybavení důraz na kvalitu. Rovněž dodáváme celou škálu doplňků k jednotlivým produktovým řadám. Naše nabídka zahrnuje campingová křesílka, karimatky, ledvinky, rukavice a čepice. Pořiďte si u nás obal na lyže i snowboard, trekové hole, lyžařskou helmu či svítilnu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce